Saammeko auttaa?

Riku Heinonen

Toimitusjohtaja riku.heinonen@integrata.fi 0405930609

Tuomas Schwartz

Myynti tuomas.schwartz@integrata.fi 0505512931

Veli-Ville (Vellu) Kasurinen

Myynti veli-ville.kasurinen@integrata.fi 0503541960

Jaettu haaste on melkein ratkaistu.

Jätä meille yhteydenottopyyntö.

Tosissaan, mutta ei vakavissaan

Riku Heinonen

Toimitusjohtaja riku.heinonen@integrata.fi 0405930609

Veli-Ville (Vellu) Kasurinen

Myynti veli-ville.kasurinen@integrata.fi 0503541960

Tuomas Schwartz

Myynti tuomas.schwartz@integrata.fi 0505512931

Laura Huhtiniemi

Kehitys laura.huhtiniemi@integrata.fi 0408270674

Janne Tasala

Integraatiot janne.tasala@integrata.fi 0407683507

Rami Setälä

Ihmiset rami.setala@integrata.fi 0408497947

Tuula Kärkkäinen

Työaika tuula.karkkainen@integrata.fi 0503484789

Tiina Reiman

Projektit ja konsultointi tiina.reiman@integrata.fi 0503438714

Jone Lehtonen

Projektit ja konsultointi jone.lehtonen@integrata.fi 0505316439

Laura Tiits

Työaika laura.tiits@integrata.fi 0405615498

Niina Vuorikkinen

Palkat niina.vuorikkinen@integrata.fi 0408437203

Iina Lehtinen

Palkat iina.lehtinen@integrata.fi 0504904391

Katja Lammi

Projektit ja konsultointi katja.lammi@integrata.fi 0503266825

Assi-Lotta Kojo

Asiakaspalvelu (vanhempainvapaalla) assi-lotta.kojo@integrata.fi 0505523242

Reetta Ahonen

Työaika reetta.ahonen@integrata.fi 0408222082

Pia Parviainen

Palkat pia.parviainen@integrata.fi 0408398678

Senna Lehtonen

Projektit ja konsultointi senna.lehtonen@integrata.fi 0503382189

Piia Lahtinen

Palkat piia.lahtinen@integrata.fi 0408272203

Seidi Javanainen

Palkat seidi.javanainen@integrata.fi 0405367396

Lauri Grönholm

Työaika lauri.gronholm@integrata.fi 0500200683

Iina Junnilainen

Työaika iina.junnilainen@integrata.fi 0407578872

Timo Tenkanen

Raportointi ja analytiikka timo.tenkanen@integrata.fi 0405223448

Elina Korhonen

Palkat elina.korhonen@integrata.fi 0443451582

Paula Piili

Matka- ja kuluhallinta paula.piili@integrata.fi 0407760376

Annu Savikko

Projektit ja konsultointi annu.savikko@integrata.fi 0406739975

Mikko Kulmala

Myynti, raportointi ja analytiikka mikko.kulmala@integrata.fi 0503650667

Anne Evinsalo

Matka- ja kuluhallinta anne.evinsalo@integrata.fi 0458946488

Tiina Raittinen

Palveleva johtaminen, vanhempainvapaalla tiina.raittinen@integrata.fi 050 339 0354

Henna Niiranen

Markkinointi henna.niiranen@integrata.fi 0504860775

Riku Honkanen

IT, ohjelmistorobotiikka riku.honkanen@integrata.fi 0503875771

Päivi Suorsa

Palkat paivi.suorsa@integrata.fi 0456520682

Katri Rohola

Projektit ja konsultointi katri.rohola@integrata.fi 0505253834

Irene Lamberg

Palveleva johtaminen irene.lamberg@integrata.fi 0443147278

Tanja Tuukkanen

Projektit ja konsultointi tanja.tuukkanen@integrata.fi 0405119714

Petra Lauronen

Matka- ja kuluhallinta petra.lauronen@integrata.fi 0405008619

Satu Niinimäki

Palkat satu.niinimaki@integrata.fi 0407084125

Ville Jokela

Ohjelmistorobotiikka ville.jokela@integrata.fi 0503690620

Anna Kuitunen

Palveleva johtaminen, HR anna.kuitunen@integrata.fi 0503402126

Mirja Kanerva

Asiakkuudet mirja.kanerva@integrata.fi 0503230932

Samuli Silvonen

Palkat samuli.silvonen@integrata.fi 0408441312

Reetta Laukkanen

Työaika reetta.laukkanen@integrata.fi 0504355818

Simo Jaatinen

Työaika simo.jaatinen@integrata.fi 0400421203

Marika Haapaniemi

Palkat marika.haapaniemi@integrata.fi 0456764154

Toimipisteet

Helsinki

Mannerheimintie 5 C, 7. krs
00100 Helsinki
010 423 1080

Tampere

Hämeenkatu 13 A
33100 Tampere
010 423 1080

Pori

Isolinnankatu 24
28100 Pori
010 423 1080

Lisää integratalaisista

Etkö löytänyt etsimääsi? Ota yhteyttä: moro@integrata.fi

Kaipaatko käyttöösi Integratan logoa? Klik!