Saammeko auttaa?

Jaettu haaste on melkein ratkaistu

Jätä meille yhteydenottopyyntö

Tosissaan, mutta ei vakavissaan

Veli-Ville (Vellu) Kasurinen

Myynti veli-ville.kasurinen@integrata.fi 050 354 1960

Tuula Kärkkäinen

Työaika (opintovapaalla)

Tiina Reiman

Projektit ja konsultointi, Ihmiset tiina.reiman@integrata.fi 050 343 8714

Jone Lehtonen

Projektit ja konsultointi jone.lehtonen@integrata.fi 050 531 6439

Niina Vuorikkinen

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto niina.vuorikkinen@integrata.fi 040 843 7203

Iina Lehtinen

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto (vanhempainvapaalla)

Katja Lammi

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto katja.lammi@integrata.fi 050 326 6825

Assi-Lotta Kojo

Matka- ja kuluhallinta assi-lotta.kojo@integrata.fi 050 552 3242

Jarno Luntta

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto jarno.luntta@integrata.fi 040 752 6564

Senna Lehtonen

Projektit ja konsultointi senna.lehtonen@integrata.fi 050 338 2189

Piia Huuki

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto piia.huuki@integrata.fi 040 827 2203

Sanna Ketola

Projektit ja konsultointi, HR sanna.ketola@integrata.fi 050 911 2923

Iina Köykkä

Projektit ja konsultointi, HR iina.koykka@integrata.fi 040 757 8872

Mikko Kulmala

Myynti, asiakkuudet mikko.kulmala@integrata.fi 050 365 0667

Susa Kotila

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto susa.kotila@integrata.fi 040 841 9823

Katri Rohola

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto katri.rohola@integrata.fi 050 525 3834

Satu Niinimäki

Hyvinvointi ja ihmiset satu.niinimaki@integrata.fi 040 708 4125

Ville Jokela

HR-automaatio, sovelluskehitys ville.jokela@integrata.fi 050 369 0620

Mirja Kanerva

Asiakkuudet (vanhempainvapaalla)

Samuli Silvonen

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto samuli.silvonen@integrata.fi 040 844 1312

Joonas Malvisto

Matka- ja kuluhallinta joonas.malvisto@integrata.fi 040 736 7778

Meri Räsänen

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto meri.rasanen@integrata.fi 050 411 7350

Elina Hietala

Projektit ja konsultointi, HR elina.hietala@integrata.fi 044 535 4376

Mari Kuusela

Projektit ja konsultointi, HR mari.kuusela@integrata.fi 040 543 6993

Karoliina Kiviniemi

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto karoliina.kiviniemi@integrata.fi 040 512 5317

Saku Salmela

Raportointi ja analytiikka saku.salmela@integrata.fi 050 525 7683

Minna Holm

Palkat (vanhempainvapaalla)

Riikka Pekkonen

Palkat (vanhempainvapaalla)

Heli Luoto

Projektit ja konsultointi, HR heli.luoto@integrata.fi 044 333 8814

Rosa Kailaanmäki

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto rosa.kailaanmaki@integrata.fi 050 465 8470

Niina Kuvaja

Palkat, Ihmiset (vanhempainvapaalla)

Eveliina Tuokkola

Rekrytointi, Ihmiset eveliina.tuokkola@integrata.fi 0400 496 484

Hanna Hyytiäinen

Raportointi ja analytiikka hanna.hyytiainen@integrata.fi 050 470 1751

Maiju Mäki

Projektit ja konsultointi, HR maiju.maki@integrata.fi 040 595 5456

Anu Luomala

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto anu.luomala@integrata.fi 050 341 6707

Mervi Turunen

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto mervi.turunen@integrata.fi 040 536 1660

Laura Oksanen

Matka- ja kuluhallinta laura.oksanen@integrata.fi 050 359 2665

Tuomo Ruotsalainen

Matka- ja kuluhallinta tuomo.ruotsalainen@integrata.fi 044 978 3924

Susanna Kunttu

Raportointi ja analytiikka susanna.kunttu@integrata.fi 040 523 1898

Saila Kinni

Palkat (vanhempainvapaalla)

Henrik Aminoff

Matka- ja kuluhallinta henrik.aminoff@integrata.fi 050 565 867

Minttu McGaffney

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto minttu.mcgaffney@integrata.fi 050 9117 294

Katri Mustonen

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto katri.mustonen@integrata.fi 050 345 9163

Katja Huttunen

Projektit ja konsultointi, HR katja.huttunen@integrata.fi 050 360 9127

Timo Ollikainen

Digimarkkinointi timo.ollikainen@integrata.fi 040 139 4986

Maiju Helander

Projektit ja konsultointi, HR maiju.helander@integrata.fi 040 708 1147

Terhi Veijalainen

Palkat terhi.veijalainen@integrata.fi

Elina Pitkäaho-Laukkanen

Työaika elina.pitkaaho-laukkanen@integrata.fi

Annika Jokinen

Kehitys ja konsultointi, palkat annika.jokinen@integrata.fi 044 323 4367

Anna-Maija Marjakangas

HR, lakiasiat anna-maija.marjakangas@integrata.fi 040 351 0112

Annika Elonen

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto annika.elonen@integrata.fi 044 064 5883

Sari Koskinen

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto sari.koskinen@integrata.fi 050 570 9258

Henna Pirttimäki

Konsultointi ja Kehitys, palkkahallinto henna.pirttimaki@integrata.fi 050 599 3410

Mika Berglund

IT, HR-automaatio mika.berglund@integrata.fi 050 570 6237

Tommi Koski

Raportointi ja analytiikka tommi.koski@integrata.fi 050 401 6801

Toimipisteet

Helsinki

Kasarmikatu 42
00130 Helsinki

Tampere

Kauppakatu 2 C 2
33210 Tampere

Pori

Rautatienpuistokatu 7
28130 Pori

Oulu

Sepänkatu 20
90100 Oulu

Turku

Logomo Byrå, Junakatu 9
20100 Turku

Internet

Integratalainen työskentelee mistä ikinä

Lisää integratalaisista

Etkö löytänyt etsimääsi? Ota yhteyttä: moro@integrata.fi

Kaipaatko käyttöösi Integratan logoa? Klik!