Saammeko auttaa?

Riku Heinonen

Toimitusjohtaja riku.heinonen@integrata.fi 040 593 0609

Veli-Ville (Vellu) Kasurinen

Myynti veli-ville.kasurinen@integrata.fi 050 354 1960

Jaettu haaste on melkein ratkaistu.

Jätä meille yhteydenottopyyntö.

Tosissaan, mutta ei vakavissaan

Riku Heinonen

Toimitusjohtaja riku.heinonen@integrata.fi 040 593 0609

Veli-Ville (Vellu) Kasurinen

Myynti veli-ville.kasurinen@integrata.fi 050 354 1960

Laura Huhtiniemi

Kehitys laura.huhtiniemi@integrata.fi 040 827 0674

Janne Tasala

Integraatiot janne.tasala@integrata.fi 040 768 3507

Rami Setälä

Ihmiset rami.setala@integrata.fi 040 849 7947

Tuula Kärkkäinen

Työaika tuula.karkkainen@integrata.fi 050 348 4789

Tiina Reiman

Projektit ja konsultointi tiina.reiman@integrata.fi 050 343 8714

Jone Lehtonen

Projektit ja konsultointi jone.lehtonen@integrata.fi 050 531 6439

Laura Tiits

Työaika laura.tiits@integrata.fi 040 561 5498

Niina Vuorikkinen

Palkat niina.vuorikkinen@integrata.fi 040 843 7203

Iina Lehtinen

Projektit ja konsultointi iina.lehtinen@integrata.fi 050 490 4391

Katja Lammi

Projektit ja konsultointi katja.lammi@integrata.fi 050 326 6825

Assi-Lotta Kojo

Matka- ja kuluhallinta assi-lotta.kojo@integrata.fi 050 552 3242

Reetta Ahonen

Työaika reetta.ahonen@integrata.fi 040 822 2082

Jarno Luntta

Projektit ja konsultointi jarno.luntta@integrata.fi 040 752 6564

Laura Paronen

Projektit ja konsultointi, HR laura.paronen@integrata.fi 040 647 3722

Iiris Hatakka

Projektit ja konsultointi, HR iiris.hatakka@integrata.fi 044 078 4731

Senna Lehtonen

Projektit ja konsultointi senna.lehtonen@integrata.fi 050 338 2189

Jonna Tapaninen

Projektit ja konsultointi, HR jonna.tapaninen@integrata.fi 050 525 2166

Lauri Grönholm

Työaika lauri.gronholm@integrata.fi 050 020 0683

Iina Junnilainen

Työaika iina.junnilainen@integrata.fi 040 757 8872

Timo Tenkanen

Raportointi ja analytiikka timo.tenkanen@integrata.fi 040 522 3448

Paula Piili

Matka- ja kuluhallinta paula.piili@integrata.fi 040 776 0376

Annu Savikko

Projektit ja konsultointi annu.savikko@integrata.fi 040 673 9975

Mikko Kulmala

Myynti, raportointi ja analytiikka mikko.kulmala@integrata.fi 050 365 0667

Anne Evinsalo

Matka- ja kuluhallinta anne.evinsalo@integrata.fi 045 894 6488

Tiina Raittinen

Palveleva johtaminen, HR tiina.raittinen@integrata.fi 050 339 0354

Riku Honkanen

IT, ohjelmistorobotiikka riku.honkanen@integrata.fi 050 387 5771

Katri Rohola

Projektit ja konsultointi katri.rohola@integrata.fi 050 525 3834

Irene Lamberg

Palveleva johtaminen irene.lamberg@integrata.fi 044 314 7278

Petra Lauronen

Matka- ja kuluhallinta petra.lauronen@integrata.fi 040 500 8619

Satu Niinimäki

Palkat satu.niinimaki@integrata.fi 040 708 4125

Ville Jokela

Ohjelmistorobotiikka ville.jokela@integrata.fi 050 369 0620

Anna Kaisko

Palveleva johtaminen, HR anna.kuitunen@integrata.fi 050 340 2126

Mirja Kanerva

Asiakkuudet mirja.kanerva@integrata.fi 050 323 0932

Reetta Laukkanen

Työaika reetta.laukkanen@integrata.fi 050 435 5818

Simo Jaatinen

Työaika simo.jaatinen@integrata.fi 040 042 1203

Marika Haapaniemi

Palkat marika.haapaniemi@integrata.fi 045 676 4154

Joonas Malvisto

Matka- ja kuluhallinta joonas.malvisto@integrata.fi 040 736 7778

Meri Räsänen

Palkat meri.rasanen@integrata.fi 050 411 7350

Elina Hietala

Projektit ja konsultointi, HR elina.hietala@integrata.fi 044 535 4376

Mari Kuusela

Projektit ja konsultointi, HR mari.kuusela@integrata.fi 040 543 6993

Karoliina Kiviniemi

Projektit ja konsultointi karoliina.kiviniemi@integrata.fi 040 512 5317

Saku Salmela

Raportointi ja analytiikka saku.salmela@integrata.fi 050 525 7683

Kaius Tirronen

myyntihakkeri kaius.tirronen@integrata.fi 050 475 7710

Heli Luoto

Projektit ja konsultointi, HR heli.luoto@integrata.fi 044 333 8814

Eeva Merilä

HR-palvelu eeva.merila@integrata.fi 050 477 5397

Heidi Heinonen

brändikuiskaaja heidi.heinonen@integrata.fi 044 032 5560

Rosa Kailaanmäki

Projektit ja konsultointi rosa.kailaanmaki@integrata.fi 050 465 8470

Niina Haataja

Palkat, valmentaja niina.haataja@integrata.fi 044 078 7060

Eveliina Roininen

Rekrytointi eveliina.roininen@integrata.fi 0400 496 484

Hanna Hyytiäinen

Raportointi ja analytiikka hanna.hyytiainen@integrata.fi 050 470 1751

Kristiina Ristiharju

Työaika kristiina.ristiharju@integrata.fi 040 5476813

Anu Luomala

Projektit ja konsultointi anu.luomala@integrata.fi 050 3416707

Pirjo Reunanen

Myynti pirjo.reunanen@integrata.fi 0440931023

Laura Oksanen

Matka- ja kuluhallinta laura.oksanen@integrata.fi 050 359 2665

Meri-Marika Levänen

Palkat meri-marika.levanen@integrata.fi 0407394317

Toimipisteet

Helsinki

Kasarmikatu 42
00130 Helsinki

Tampere

Hämeenkatu 13 A
33100 Tampere

Pori

Rautatienpuistokatu 7
28130 Pori

Lisää integratalaisista

Etkö löytänyt etsimääsi? Ota yhteyttä: moro@integrata.fi

Kaipaatko käyttöösi Integratan logoa? Klik!