Saammeko auttaa?

Jaettu haaste on melkein ratkaistu

Jätä meille yhteydenottopyyntö

Tosissaan, mutta ei vakavissaan

Veli-Ville (Vellu) Kasurinen

Myynti veli-ville.kasurinen@integrata.fi 050 354 1960

Tiina Reiman

Projektit ja konsultointi, Ihmiset tiina.reiman@integrata.fi 050 343 8714

Niina Vuorikkinen

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto niina.vuorikkinen@integrata.fi 040 843 7203

Iina Lehtinen

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto (vanhempainvapaalla)

Katja Lammi

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto katja.lammi@integrata.fi 050 326 6825

Jarno Luntta

Konsultointi ja kehitys, IT jarno.luntta@integrata.fi 040 752 6564

Piia Huuki

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto piia.huuki@integrata.fi 040 827 2203

Sanna Ketola

Projektit ja konsultointi, HR sanna.ketola@integrata.fi 050 911 2923

Seidi Javanainen

Palkat, Ihmiset seidi.javanainen@integrata.fi 040 536 7396

Iina Köykkä

Projektit ja konsultointi, HR iina.koykka@integrata.fi 040 757 8872

Riku Honkanen

IT, HR-automaatio riku.honkanen@integrata.fi

Susa Kotila

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto susa.kotila@integrata.fi 040 841 9823

Katri Rohola

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto katri.rohola@integrata.fi 050 525 3834

Satu Niinimäki

Hyvinvointi ja ihmiset satu.niinimaki@integrata.fi 040 708 4125

Samuli Silvonen

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto samuli.silvonen@integrata.fi 040 844 1312

Joonas Malvisto

Matka- ja kuluhallinta (opintovapaalla)

Elina Hietala

Projektit ja konsultointi, HR elina.hietala@integrata.fi 044 535 4376

Mari Kuusela

Projektit ja konsultointi, HR mari.kuusela@integrata.fi 040 543 6993

Karoliina Kiviniemi

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto karoliina.kiviniemi@integrata.fi 040 512 5317

Saku Salmela

Raportointi ja analytiikka saku.salmela@integrata.fi 050 525 7683

Maria Nieminen

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto maria.nieminen@integrata.fi 044 253 6635

Rosa Kailaanmäki

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto rosa.kailaanmaki@integrata.fi 050 465 8470

Kristiina Ristiharju

Projektit ja konsultointi, HR kristiina.ristiharju@integrata.fi 040 547 6813

Maiju Söder

Projektit ja konsultointi, HR maiju.soder@integrata.fi 040 595 5456

Anu Luomala

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto anu.luomala@integrata.fi 050 341 6707

Mervi Turunen

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto mervi.turunen@integrata.fi 040 536 1660

Laura Oksanen

Matka- ja kuluhallinta laura.oksanen@integrata.fi 050 359 2665

Tuomo Ruotsalainen

Matka- ja kuluhallinta tuomo.ruotsalainen@integrata.fi 044 978 3924

Susanna Kunttu

Raportointi ja analytiikka susanna.kunttu@integrata.fi 040 523 1898

Elisa Hakala

Työaika elisa.hakala@integrata.fi

Alisa Pikkuaho

Palkat (opintovapaalla)

Minttu McGaffney

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto minttu.mcgaffney@integrata.fi 050 9117 294

Katri Mustonen

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto katri.mustonen@integrata.fi 050 345 9163

Katja Huttunen

Projektit ja konsultointi, HR katja.huttunen@integrata.fi 050 360 9127

Maiju Helander

Projektit ja konsultointi, HR (vanhempainvapaalla)

Elina Pitkäaho-Laukkanen

Työaika elina.pitkaaho-laukkanen@integrata.fi

Elisa Suontausta

Palkat (opintovapaalla)

Anne Piironen

Palkat (opintovapaalla)

Anna-Maija Marjakangas

HR- ja palkkapalvelu, lakiasiat anna-maija.marjakangas@integrata.fi 040 351 0112

Annika Elonen

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto annika.elonen@integrata.fi 044 064 5883

Sari Koskinen

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto sari.koskinen@integrata.fi 050 570 9258

Henna Pirttimäki

Konsultointi ja Kehitys, palkkahallinto henna.pirttimaki@integrata.fi 050 599 3410

Emma Koskinen

Palkat (vanhempainvapaalla)

Mika Berglund

IT, HR-automaatio mika.berglund@integrata.fi 050 570 6237

Tommi Koski

Raportointi ja analytiikka tommi.koski@integrata.fi 050 401 6801

Janne Knuutinen

Myynti, asiakkuudet janne.knuutinen@integrata.fi 044 360 2652

Noora Keränen

Projektit ja konsultointi, HR noora.keranen@integrata.fi 040 084 0535

Pirjo Ahonen

Matka- ja kuluhallinta pirjo.ahonen@integrata.fi 040 688 7918

Kalle Marjakangas

Matka- ja kuluhallinta kalle.marjakangas@integrata.fi 040 776 9535

Samuli Immonen

Sovelluskehitys samuli.immonen@integrata.fi

Petteri Mönkkönen

Sovelluskehitys petteri.monkkonen@integrata.fi

Sanna Inkinen

Projektit ja konsultointi, HR sanna.inkinen@integrata.fi 040 508 9065

Janina Alamäki

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto janina.alamaki@integrata.fi 044 063 7225

Jommi Mantonen

Myynti jommi.mantonen@integrata.fi

Timo Kulju

Sovelluskehitys timo.kulju@integrata.fi

Janne Sänkiaho

Sovelluskehitys janne.sankiaho@integrata.fi 040 720 5259

Susanna Sulonen

Matka- ja kuluhallinta susanna.sulonen@integrata.fi 044 558 2631

Marie Ateek

Projektit ja konsultointi, HR (vanhempainvapaalla)

Suvi Palttala

Matka- ja kuluhallinta suvi.palttala@integrata.fi 040 704 6793

Meri Räsänen

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto meri.rasanen@integrata.fi 050 411 7350

Antti Ilkka

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto antti.ilkka@integrata.fi 040 670 1167

Mimma Pirttimaa

Projektit ja konsultointi, HR mimma.pirttimaa@integrata.fi 040 861 6891

Christiana Andem

Tapahtumat ja ihmiset christiana.andem@integrata.fi 050 400 9406

Christa Grönfors

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto christa.gronfors@integrata.fi 050 448 8707

Vilhelmina Harikkala

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto vilhelmina.harikkala@integrata.fi 040 046 1141

Saana Kilpiäinen

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto saana.kilpiainen@integrata.fi 040 706 1882

Marika Pelonen-Silén

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto marika.pelonen-silen@integrata.fi 040 775 2520

Nana Vuokila

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto nana.vuokila@integrata.fi 040 701 3155

Harri Jylhä

Raportointi ja analytiikka harri.jylha@integrata.fi 040 076 6536

Toimipisteet

Helsinki

Kasarmikatu 42
00130 Helsinki

Tampere

Kauppakatu 2 C 2
33210 Tampere

Pori

Puuvilla, Siltapuistokatu 14
28100 Pori

Oulu

Technopolis, Sepänkatu 20
90100 Oulu

Turku

Logomo Byrå, Junakatu 9
20100 Turku

Lisää integratalaisista

Etkö löytänyt etsimääsi? Ota yhteyttä: moro@integrata.fi

Kaipaatko käyttöösi Integratan logoa? Klik!