Saammeko auttaa?

Riku Heinonen

toimitusjohtaja riku.heinonen@integrata.fi 040 593 0609

Veli-Ville (Vellu) Kasurinen

Myynti veli-ville.kasurinen@integrata.fi 050 354 1960

Jaettu haaste on melkein ratkaistu

Jätä meille yhteydenottopyyntö

Tosissaan, mutta ei vakavissaan

Riku Heinonen

toimitusjohtaja riku.heinonen@integrata.fi 040 593 0609

Veli-Ville (Vellu) Kasurinen

Myynti veli-ville.kasurinen@integrata.fi 050 354 1960

Laura Huhtiniemi

Kehitys laura.huhtiniemi@integrata.fi 040 827 0674

Janne Tasala

Integraatiot janne.tasala@integrata.fi 040 768 3507

Rami Setälä

Ihmiset rami.setala@integrata.fi 040 849 7947

Tuula Kärkkäinen

Työaika tuula.karkkainen@integrata.fi 050 348 4789

Tiina Reiman

Projektit ja konsultointi tiina.reiman@integrata.fi 050 343 8714

Jone Lehtonen

Projektit ja konsultointi jone.lehtonen@integrata.fi 050 531 6439

Laura Tiits

Työaika laura.tiits@integrata.fi 040 561 5498

Niina Vuorikkinen

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto niina.vuorikkinen@integrata.fi 040 843 7203

Iina Lehtinen

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto iina.lehtinen@integrata.fi 050 490 4391

Katja Lammi

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto (vanhempainvapaalla) katja.lammi@integrata.fi 050 326 6825

Assi-Lotta Kojo

Matka- ja kuluhallinta assi-lotta.kojo@integrata.fi 050 552 3242

Jarno Luntta

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto jarno.luntta@integrata.fi 040 752 6564

Laura Paronen

Asiakkuudet, HR laura.paronen@integrata.fi 040 647 3722

Iiris Hatakka

Projektit ja konsultointi, HR iiris.hatakka@integrata.fi 044 078 4731

Senna Lehtonen

Projektit ja konsultointi senna.lehtonen@integrata.fi 050 338 2189

Sanna Ketola

Projektit ja konsultointi, HR sanna.ketola@integrata.fi 050 911 2923

Lauri Grönholm

Työaika lauri.gronholm@integrata.fi 050 020 0683

Iina Köykkä

Projektit ja konsultointi, HR iina.koykka@integrata.fi 040 757 8872

Timo Tenkanen

Raportointi ja analytiikka timo.tenkanen@integrata.fi 040 522 3448

Paula Piili

Talous, Hyvinvointi paula.piili@integrata.fi 040 776 0376

Annu Savikko

Asiakkuudet annu.savikko@integrata.fi 040 673 9975

Mikko Kulmala

Myynti, asiakkuudet mikko.kulmala@integrata.fi 050 365 0667

Suvi Ritola

HR, palkat suvi.ritola@integrata.fi 040 079 6925

Riku Honkanen

IT, HR-automaatio riku.honkanen@integrata.fi 050 387 5771

Susa Kotila

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto susa.kotila@integrata.fi 040 841 9823

Katri Rohola

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto katri.rohola@integrata.fi 050 525 3834

Satu Niinimäki

Hyvinvointi ja ihmiset satu.niinimaki@integrata.fi 040 708 4125

Ville Jokela

HR-automaatio, sovelluskehitys ville.jokela@integrata.fi 050 369 0620

Anna Kaisko

HR, valmentaja anna.kaisko@integrata.fi 050 340 2126

Mirja Kanerva

Asiakkuudet (vanhempainvapaalla) mirja.kanerva@integrata.fi 050 323 0932

Samuli Silvonen

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto samuli.silvonen@integrata.fi 040 844 1312

Reetta Laukkanen

Työaika reetta.laukkanen@integrata.fi 050 435 5818

Simo Jaatinen

Työaika simo.jaatinen@integrata.fi 040 042 1203

Marika Haapaniemi

Palkat, HR marika.haapaniemi@integrata.fi 045 676 4154

Joonas Malvisto

Matka- ja kuluhallinta joonas.malvisto@integrata.fi 040 736 7778

Meri Räsänen

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto meri.rasanen@integrata.fi 050 411 7350

Elina Hietala

Projektit ja konsultointi, HR elina.hietala@integrata.fi 044 535 4376

Mari Kuusela

Projektit ja konsultointi, HR mari.kuusela@integrata.fi 040 543 6993

Karoliina Kiviniemi

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto karoliina.kiviniemi@integrata.fi 040 512 5317

Saku Salmela

Raportointi ja analytiikka saku.salmela@integrata.fi 050 525 7683

Kaius Tirronen

myyntihakkeri kaius.tirronen@integrata.fi 050 475 7710

Heli Luoto

Projektit ja konsultointi, HR heli.luoto@integrata.fi 044 333 8814

Heidi Heinonen

Brändi heidi.heinonen@integrata.fi 044 032 5560

Rosa Kailaanmäki

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto rosa.kailaanmaki@integrata.fi 050 465 8470

Niina Haataja

Palkat, valmentaja niina.haataja@integrata.fi 044 078 7060

Eveliina Tuokkola

Rekrytointi eveliina.tuokkola@integrata.fi 0400 496 484

Hanna Hyytiäinen

Raportointi ja analytiikka hanna.hyytiainen@integrata.fi 050 470 1751

Kristiina Ristiharju

Työaika kristiina.ristiharju@integrata.fi 040 547 6813

Anu Luomala

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto anu.luomala@integrata.fi 050 341 6707

Mervi Turunen

Konsultointi ja kehitys, palkkahallinto mervi.turunen@integrata.fi 040 536 1660

Laura Oksanen

Matka- ja kuluhallinta laura.oksanen@integrata.fi 050 359 2665

Meri-Marika Levänen

Palkat, HR meri-marika.levanen@integrata.fi 040 739 4317

Lotta Härkönen

Palkat lotta.harkonen@integrata.fi 050 496 0488

Tuomo Ruotsalainen

Matka- ja kuluhallinta tuomo.ruotsalainen@integrata.fi 044 978 3924

Merja Pelkonen

Työaika, palkat merja.pelkonen@integrata.fi 050 410 0168

Toni Mäntylä

Palkat toni.mantyla@integrata.fi 040 938 7313

Maarit Määttänen

Palkat maarit.maattanen@integrata.fi 050 533 7155

Susanna Kunttu

Raportointi ja analytiikka susanna.kunttu@integrata.fi 040 523 1898

Elisa Alasaukko-oja

Palkat elisa.alasaukko-oja@integrata.fi

Maija Piispanen

Palkat maija.piispanen@integrata.fi

Tiina Jussila

Työaika tiina.jussila@integrata.fi 050 500 5899

Henrik Aminoff

Matka- ja kuluhallinta henrik.aminoff@integrata.fi 050 565 867

Minttu McGaffney

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto minttu.mcgaffney@integrata.fi 050 9117 294

Katri Mustonen

Projektit ja konsultointi, palkkahallinto katri.mustonen@integrata.fi 050 345 9163

Satu Syrjälä

Työaika satu.syrjala@integrata.fi 0400 807 069

Katja Huttunen

Projektit ja konsultointi, HR katja.huttunen@integrata.fi 050 360 9127

Timo Ollikainen

Digimarkkinointi timo.ollikainen@integrata.fi 040 139 4986

Susanna Karhu

Työaika susanna.karhu@integrata.fi 040 844 2514

Valtteri Vuori

Sovelluskehitys valtteri.vuori@integrata.fi 040 163 0130

Hannu Järvimäki

Myynti hannu.jarvimaki@integrata.fi 050 367 0862

Maiju Helander

Projektit ja konsultointi, HR maiju.helander@integrata.fi 040 708 1147

Juha-Matti Koljonen

HR-automaatio juha-matti.koljonen@integrata.fi 040 826 7977

Henri Korkka

Sovelluskehitys henri.korkka@integrata.fi 040 129 3153

Terhi Veijalainen

Palkat terhi.veijalainen@integrata.fi

Elina Pitkäaho-Laukkanen

Työaika elina.pitkaaho-laukkanen@integrata.fi

Satu Rautuma

Työaika satu.rautuma@integrata.fi 050 341 4252

Sini Suominen

Palkat, harjoittelija sini.suominen@integrata.fi

Peetu Väänänen

Palkat, harjoittelija peetu.vaananen@integrata.fi

Linda Lehmusto

Palkat, harjoittelija linda.lehmusto@integrata.fi

Annika Jokinen

Kehitys ja konsultointi, palkat annika.jokinen@integrata.fi 044 323 4367

Suvi Kauniskangas

Palkat suvi.kauniskangas@integrata.fi 044 555 2973

Elisa Suontausta

Palkat, harjoittelija elisa.suontausta@integrata.fi

Anne Piironen

Palkat, harjoittelija anne.piironen@integrata.fi

Eveliina Mikkonen

Palkat, harjoittelija eveliina.mikkonen@integrata.fi

Anna-Maija Marjakangas

HR, lakiasiat anna-maija.marjakangas@integrata.fi 040 351 0112

Mikael Katajisto

Palkat, harjoittelija mikael.katajisto@integrata.fi

Toimipisteet

Helsinki

Kasarmikatu 42
00130 Helsinki

Tampere

Hämeenkatu 13 A
33100 Tampere

Pori

Rautatienpuistokatu 7
28130 Pori

Oulu

Teknologiantie 1 B210
90590 Oulu

Internet

Integratalainen työskentelee
mistä ikinä

Lisää integratalaisista

Etkö löytänyt etsimääsi? Ota yhteyttä: moro@integrata.fi

Kaipaatko käyttöösi Integratan logoa? Klik!