Saammeko auttaa?

Riku Heinonen

toimitusjohtaja riku.heinonen@integrata.fi 040 593 0609

Veli-Ville (Vellu) Kasurinen

Myynti veli-ville.kasurinen@integrata.fi 050 354 1960

Jaettu haaste on melkein ratkaistu.

Jätä meille yhteydenottopyyntö.

Tosissaan, mutta ei vakavissaan

Riku Heinonen

toimitusjohtaja riku.heinonen@integrata.fi 040 593 0609

Veli-Ville (Vellu) Kasurinen

Myynti veli-ville.kasurinen@integrata.fi 050 354 1960

Laura Huhtiniemi

Kehitys, vanhempainvapaalla laura.huhtiniemi@integrata.fi 040 827 0674

Janne Tasala

Integraatiot janne.tasala@integrata.fi 040 768 3507

Rami Setälä

Ihmiset rami.setala@integrata.fi 040 849 7947

Tuula Kärkkäinen

Työaika tuula.karkkainen@integrata.fi 050 348 4789

Tiina Reiman

Projektit ja konsultointi tiina.reiman@integrata.fi 050 343 8714

Jone Lehtonen

Projektit ja konsultointi jone.lehtonen@integrata.fi 050 531 6439

Laura Tiits

Työaika laura.tiits@integrata.fi 040 561 5498

Niina Vuorikkinen

Palkat niina.vuorikkinen@integrata.fi 040 843 7203

Iina Lehtinen

Projektit ja konsultointi iina.lehtinen@integrata.fi 050 490 4391

Katja Lammi

Projektit ja konsultointi katja.lammi@integrata.fi 050 326 6825

Assi-Lotta Kojo

Matka- ja kuluhallinta assi-lotta.kojo@integrata.fi 050 552 3242

Jarno Luntta

Projektit ja konsultointi jarno.luntta@integrata.fi 040 752 6564

Laura Paronen

Asiakkuudet, HR laura.paronen@integrata.fi 040 647 3722

Iiris Hatakka

Projektit ja konsultointi, HR iiris.hatakka@integrata.fi 044 078 4731

Senna Lehtonen

Projektit ja konsultointi senna.lehtonen@integrata.fi 050 338 2189

Lauri Grönholm

Työaika lauri.gronholm@integrata.fi 050 020 0683

Iina Junnilainen

Työaika iina.junnilainen@integrata.fi 040 757 8872

Timo Tenkanen

Raportointi ja analytiikka timo.tenkanen@integrata.fi 040 522 3448

Paula Piili

Talous, Hyvinvointi paula.piili@integrata.fi 040 776 0376

Annu Savikko

Asiakkuudet annu.savikko@integrata.fi 040 673 9975

Mikko Kulmala

Myynti, asiakkuudet mikko.kulmala@integrata.fi 050 365 0667

Riku Honkanen

IT, HR-automaatio riku.honkanen@integrata.fi 050 387 5771

Katri Rohola

Projektit ja konsultointi katri.rohola@integrata.fi 050 525 3834

Satu Niinimäki

Hyvinvointi, palkat satu.niinimaki@integrata.fi 040 708 4125

Ville Jokela

Ohjelmistorobotiikka ville.jokela@integrata.fi 050 369 0620

Anna Kaisko

Palveleva johtaminen, HR anna.kaisko@integrata.fi 050 340 2126

Mirja Kanerva

Asiakkuudet, vanhempainvapaalla mirja.kanerva@integrata.fi 050 323 0932

Reetta Laukkanen

Työaika reetta.laukkanen@integrata.fi 050 435 5818

Simo Jaatinen

Työaika simo.jaatinen@integrata.fi 040 042 1203

Marika Haapaniemi

Palkat marika.haapaniemi@integrata.fi 045 676 4154

Joonas Malvisto

Matka- ja kuluhallinta joonas.malvisto@integrata.fi 040 736 7778

Meri Räsänen

Palkat meri.rasanen@integrata.fi 050 411 7350

Elina Hietala

Projektit ja konsultointi, HR elina.hietala@integrata.fi 044 535 4376

Mari Kuusela

Projektit ja konsultointi, HR mari.kuusela@integrata.fi 040 543 6993

Karoliina Kiviniemi

Projektit ja konsultointi karoliina.kiviniemi@integrata.fi 040 512 5317

Saku Salmela

Raportointi ja analytiikka saku.salmela@integrata.fi 050 525 7683

Kaius Tirronen

myyntihakkeri kaius.tirronen@integrata.fi 050 475 7710

Heli Luoto

Projektit ja konsultointi, HR heli.luoto@integrata.fi 044 333 8814

Eeva Merilä

HR-palvelu eeva.merila@integrata.fi 050 477 5397

Heidi Heinonen

Brändi heidi.heinonen@integrata.fi 044 032 5560

Rosa Kailaanmäki

Projektit ja konsultointi rosa.kailaanmaki@integrata.fi 050 465 8470

Niina Haataja

Palkat, valmentaja niina.haataja@integrata.fi 044 078 7060

Eveliina Roininen

Rekrytointi eveliina.roininen@integrata.fi 0400 496 484

Hanna Hyytiäinen

Raportointi ja analytiikka hanna.hyytiainen@integrata.fi 050 470 1751

Kristiina Ristiharju

Työaika kristiina.ristiharju@integrata.fi 040 547 6813

Anu Luomala

Projektit ja konsultointi anu.luomala@integrata.fi 050 341 6707

Laura Oksanen

Matka- ja kuluhallinta laura.oksanen@integrata.fi 050 359 2665

Meri-Marika Levänen

Palkat meri-marika.levanen@integrata.fi 040 739 4317

Lotta Härkönen

Palkat lotta.harkonen@integrata.fi 050 496 0488

Tuomo Ruotsalainen

Matka- ja kuluhallinta tuomo.ruotsalainen@integrata.fi 044 978 3924

Merja Pelkonen

Työaika, palkat merja.pelkonen@integrata.fi 050 410 0168

Toni Mäntylä

Palkat toni.mantyla@integrata.fi 040 938 7313

Maarit Määttänen

Palkat maarit.maattanen@integrata.fi 050 533 7155

Teemu Hiltunen

IT-ihminen teemu.hiltunen@integrata.fi 040 548 8151

Susanna Kunttu

Raportointi ja analytiikka susanna.kunttu@integrata.fi 040 523 1898

Elisa Alasaukko-oja

Palkat elisa.alasaukko-oja@integrata.fi

Maija Piispanen

Palkat maija.piispanen@integrata.fi

Tiina Jussila

Työaika tiina.jussila@integrata.fi 050 500 5899

Henrik Aminoff

Matka- ja kuluhallinta henrik.aminoff@integrata.fi 050 565 867

Minttu McGaffney

Projektit ja konsultointi minttu.mcgaffney@integrata.fi 044 991 1862

Katri Mustonen

Projektit ja konsultointi katri.mustonen@integrata.fi 050 345 9163

Toimipisteet

Helsinki

Kasarmikatu 42
00130 Helsinki

Tampere

Hämeenkatu 13 A
33100 Tampere

Pori

Rautatienpuistokatu 7
28130 Pori

Lisää integratalaisista

Etkö löytänyt etsimääsi? Ota yhteyttä: moro@integrata.fi

Kaipaatko käyttöösi Integratan logoa? Klik!